تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

آیا آلمان با باخت مقابل مکزیک در جام جهانی ۲۰۱۸ شانس قهرمانی دارد؟

در این پست از مجله اینترنتی تک چیز مطلبی در مورد آیا آلمان با باخت مقابل مکزیک در جام جهانی ۲۰۱۸ شانس قهرمانی دارد؟ ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی اخبار داغ مجله اینترنتی …

در این پست از مجله اینترنتی تک چیز مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی تک چیز مراجعه کنید .

ترجمه: شورک شریفی
سال ۱۹۵۴-تیم آلمان با کاپیتانی فریتس والتر و سر مربیگری زپ هربرگر در فینال برابر مجارستان با نتیجه ۳:۲ برای بار نخست قهرمان شد.


سال ۱۹۵۸-تلخ ترین تجربه جام جهانی برای آلمان ها بود.نه تنها در سوئد با استقبال سرد میزبان مواجه شدند و لقب نازی را بخود گرفتند،همینطور هم در نیمه نهایی با نتیجه ۱:۳ مقابل میزبان حذف شدند.

سال ۱۹۷۴-با حضور فرانتس بکن باءر و زپ مایر در فینال مقابل هلند با نتیجه ۲:۱ بار دیگر پیروزی را تجربه وردند گلهای این دیدار توسط پاءول برایتنر و گرد مولر به ثمر نشانده شد

سال ۱۹۷۸- فرانس بون بائر حضور نداشت،چراکه در نیویورک بود.گرد مولر هم کناره گرفته بود.بنابراین در این دوره رقابتها که در آرژانتین برگزار میشد؛از ۶ بازی تنها یک برد تجربه شد.

سال ۱۹۹۰- یک شب اعجاز انگیز در روم.تیم ملی با کاپیتانی لوتر ماتیوس سومین قهرمانی را تجربه کرد.با ضربه آندره آز برهمه و سرمربی گری فرانتس بکن باءر این شادی را به آلمان ارمغان آوردند…

سال ۱۹۹۴- آلمان در آمریکا خراب کرد!اتحادی بین بازیکنان قهرمان و بازیکنان بلوک شرق آلمان دیده نمیشد در برابر بلغارستان در مرحله ۱/۴ حذف شدند و با دست خالی به خانه برگشتند..

سال ۲۰۱۴- بعنوان اولین تیم اروپایی در آمریکای جنوبی قهرمانی را تحربه کردند.تیم آلمان در برابر میزبان بازی ها با نتیجه ۷:۱ در نیمه نهایی پیروز شدند و در ریو با برد ۱:۰ مقابل آرژانتینافتخار آفرینی کردند.

و در سال ۲۰۱۸؟ سوال این است که این بار آلمان در کتار یوآخیم لوو چه طور می درخشد؟ آلمان استارت بازی هایش را در گروه F و مقابل مکزیک؛سوئد و کره جنوبی خواهد زد. آلمان در بازی اولش مقابل مکزیک باخت اما همچنان امیدوار است.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله تک چیز گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آیا آلمان با باخت مقابل مکزیک در جام جهانی ۲۰۱۸ شانس قهرمانی دارد؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .