تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

خلاصه داستان قسمت آخر سریال قرص ماه|دانلود قسمت آخر سریال قرص ماه

سریال قرص ماه داستانی جذاب از حادثه ای عاشقانه بین دو دختر و پسر روایت می نماید .

در این پست از مجله اینترنتی تک چیز مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

سریال

مجله اینترنتی تک چیز مراجعه کنید .

 

سریال قرص ماه داستانی جذاب از حادثه ای عاشقانه بین دو دختر و پسر روایت می نماید . سریال قرص ماه این روز ها از شبکه جم پخش می شود و توجه بسیاری از بینندگان را سوی خود جلب کرده است .

 

در ادامه خلاصه داستان سریال قرص ماه  را بخوانید :

 

نازلی دختر دانشجوی آشپزی هست ، برای اینکه هزینه های دانشگاه را در بیاورد به اشپزی مشغول هست که یک روزی با پیشنهادی رو به رو میشود که به ان نمیتواند نه بگوید و به عنوان آشپز مخصوص وارد خانه فرید میشود که یک مرد ثروتمند و حساسه و تا به حال عاشق کسی نشده…
نازلی در این سریال رویای تبدیل شدن به یک آشپز حرفه ای را در سری دارد و همزمان سعی می کند غذاهای ژاپنی هم یاد بگیرد و آرزو دارد که رستوران خود را باز کند.
او برای تامین کردن هزینه های دانشگاه مجبور است کار کند. در همین حال به او پیشنهاد می شود که باعث می شود زندگی اش کمی دگرگون شود؛ پیشنهاد کار در خانه فرید اصلان به عنوان یک آشپز.

فرید یک فرد موفق در کسب‌ و‌ کار است و قوانین سرسخت شرکت را در خانه نیز اجرا می‌کند, مثلاً قبل از آمدن فرید به خانه، باید غذای او آماده باشد، برای‌ همین هیچ‌کدام از آشپزها نمی‌توانند مدت زیادی، به‌دلیل دقیق‌بودن فرید، در آنجا کار کنند. قبول این پیشنهاد باعث می‌شود اتفاقاتی جالب و عاشقانه بین این دو شکل بگیرد. اتفاقاتی که در آغاز با جنگ و جدل بین این دو شروع اما به عشق ختم می‌شود. اما عشق خیلی یپیچیده‌تر از پختن غذاهای ملل و پروژه‌های میلیونی است… .

 

 

این پست توسط بخش سریال مجله تک چیز گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

خلاصه داستان قسمت پایانی سریال ترکی قرص ماه

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .