تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

نتیجه بازی ایران و مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ در نظرسنجی های معتبر

ساعت و تاریخ بازی ایران مراکش در جام جهانی مشخص شد. این بازی راس ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران در تاریخ جمعه ۲۵ خرداد سال ۹۷ برگزار خواهد شد. این دیدار در ورزشگاه سن پطرزبورگ برگزار خواهد شد.

در این پست از مجله اینترنتی تک چیز مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ورزشیمجله اینترنتی تک چیز مراجعه کنید .

 

در جام جهانی ۲۰۱۸ تیم ملی ایران با دو تیم قدرتمند اسپانیا و پرتقال هم گروه می باشد و نتیجه این هم گروه بودن چیزی جز نا امیدی برای ورزش دوستان ایرانی بوده است , تنها موردی که میتوان به عنوان مورد امید بخش به آن فکر کرد هم گروهی با تیم ملی مراکشی است که سال ها است آرزوی صعود به جام جهانی را دارد ، البته این تیم مراکش فعلی را نبایست با گذشته مقایسه کرد و این تیم را ضعیف به حساب آورد.

 

نتیجه بازی ایران و مراکش

 

در این پست برای شما عزیزان آمار نظرسنجی رو آماده کرده ایم که توسط کاربران سایت تک چیز مگ آماده شده است و بررسی نتیجه حاصل شده خالی از لطف نیست, از این رو از شما دعوت مینماییم که نتیجه بازی تیم ملی ایران و تیم ملی مراکش را در زیر مشاهده نمایید و در صورت تمایل به شرکت در نظر سنجی به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید .

نتیجه بازی ایران و مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ :

این پست توسط بخش ورزشی مجله تک چیز گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

نتیجه بازی ایران و مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ در نظرسنجی های معتبر

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .